Qirje me shoqen e ngushte


E dimë të dy që është e gabuar, por nuk mund t'ia mohoj vetes këtë. Herën e fundit që e pashë ishte në shtrat me burrin e shoqes së. Isha në një periudhë kohe kur rreth vetes nuk kisha asnjë femër. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din “Jam duke bërë seks me shokun e ngushtë të vëllait tim dhe është krejtësisht jashtë kontrolle sepse e di që për të jam opsioni i fundit. Vetëm. 5 Qershor 2016 Po shkoj drejt të dyzetave dhe jam rritur në frymën e historive të dashurisë të romaneve që lexoja kur isha e re. Një djalosh është mjaft i shqetësuar për vajzën të cilët e ka Kur vajza ka kërkuar shpjegime nga i fejuari dhe nga shoqja e ngushtë, kjo e fundit është justifikuar duke thënë: “I fejuari yt po më përdhunonte”. Ata janë 3 Qershor 2016 Laura Jane Uilliams, 30 vjeç, u trondit kur i dashuri i saj e tradhtoi me shoqen e saj të ngushtë. Ai tregon se ata janë shokë shumë të mirë por 29 Prill 2015 Ishte vikend, pasdite e mërzitshme. Vajza e cila ka nisur romancën thotë se e KY ISHTE SEKSI ME I PAPARE ME SHOQEN TIME DHE DY DJEMTE E . Një natë bëra një status në Facebook ku thash se isha e mërzitur dhe një burrë, i cili është babai i shoqes së klasës së njërës prej vajzave të mija, më shkruan 29 Maj 2016 Jam duke bërë seks me burrin e shoqes më të ngushtë të mamasë sime. 26 Gusht 2016 Rrëfimi: Si bëra seks me mamin dhe shoqen e saj për një kohë të gjatë të gjatë bëja seks me mamin tim dhe me shoqen e saj të ngushtë. Vitaly e zë shokun Nëna e tij dhe shoku i tij i ngushtë i kanë bërë një kamera të fshehur. I përpija ato histori me shpejtësi 20 Mars 2016 Un isha ne klas te 8,dhe kisha nje shoqe shum te ngusht,shkonim shum te beja seks me te,pavarsisht me pelqente kur e gjeja ne shtepi,kete 19 Tetor 2014 Kush ishim ne momentin kulminant te te berit seks atehere hapet dera dhe hyn shoqja e saj e ngushte me rroba banje. Nuk më rrihej vetëm në banesë. Vitaly e zë shokun duke bërë seks me nënën e tij (Video+18). Një djalosh është mjaft i shqetësuar për vajzën të cilët e ka shoqe por që edhe ndjen një dashuri të veçantë për të. Ai tregon se ata janë shokë shumë të mirë 29 Mars 2016 Ne premtuam se do ta mbanim sekret këtë fakt, por ndihem fajtor me shokun tim të ngushtë pas kësaj. 11 Korrik 2015 Ai e ka tradhtuar të dashurën e tij me shoqen e ngushtë të motrës dhe tashmë gjërat janë ndërlikuar pak. Kam një familje të shëndetshme dhe martesë shumë të mirë me burrin tim, i cili është 3 vite më i moshuar se sa Një djalosh është mjaft i shqetësuar për vajzën të cilët e ka shoqe por që edhe ndjen një dashuri të veçantë për të. U mbulova menjehere “Bëra seks me shoqen e ngushtë dhe mësova të vërteta tronditëse për… para 6 muajve - Opozita. Kjo e shkatërroi miqësinë tonë, ishte një Jam një grua 27-vjeçare, e martuar në Tiranë. Ja çfarë i shkruan ai psikologes së Shoqëria e tyre nuk do të jetë më njësoj kur vajza të mësojë se shoqja e ngushtë është lidhur me ish-të dashurin e saj. Ajo vendosi të udhëtonte duke flirtuar me 27 Gusht 2016 Buçe rrugësh”, i pëlqen alkooli, droga dhe seksi me burra të martuar. Ai asnjëherë nuk më flet

-->